Mapa dojazdu

Mapka1

Dane kontaktowe

DANE DO FAKTURY:

STYLER Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski, Sp. J.

Dziekanowice

Ul. Karola Wojtyły 7

32-086 Węgrzce

NIP: 944-17-95-269

REGON: 351546804

KRS: 0000088311

BDO 000051798

LUCID DE2892828109099  

 

PRODUKCJA I MAGAZYN:

Dziekanowice

Ul. Karola Wojtyły 7

32-086 Węgrzce

 

KADRY, KSIĘGOWOŚĆ

Dziekanowice

Ul. Karola Wojtyły 7

32-086 Węgrzce

 

DZIAŁ HANDLOWY

Ul. Pocieszka 3

31-408 Kraków

 

 

e-mail: info@styler.pl

Adres e-mail do przesyłania faktur :

fvat@faktury.styler.pl


BNP Paribas

98 1600 1462 1848 2262 7000 0001


Raiffeisen Bank Polska SA

06 1750 1048 0000 0000 0108 7638

57 1750 1048 0000 0000 0161 8474


Bank Millennium SA

41 1160 2202 0000 0001 6750 8105

Produkcja i logistyka

Jarosław Sitko Kierownik produkcji

kom: +48 600 803 060

e-mail: jarek.sitko@styler.pl

skype: styler.dziallogistyki.1

 

Łukasz Dziuba Kierownik magazynu

kom: +48 602 11 00 63

e-mail: lukasz.dziuba@styler.pl

skype: styler.magazyn1

Hubert Dziura Kierownik Działu Technicznego

kom: +48 606 79 39 67 

e-mail: hubert.dziura@styler.pl

skype: styler.dzialprodukcji.5

Kadry i Księgowość

Beata Frys Kierownik Działu Kadrowo-Księgowego

kom: +48 600 803 050

e-mail: beata.frys@styler.pl

skype: styler.kadry.1

Anna Ziółko Księgowa

kom: +48 668 814 742
e-mail: anna.ziolko@styler.pl

skype:styler.ksiegowosc.2

Anna Kiwior Specjalista ds. kontroli należności

kom: +48 668 814 742
e-mail: anna.kiwior@styler.pl
skype: styler.ksiegowosc2

Reklamacje i Korekty

Beata Żelezińska Koordynator ds. sprzedaży

kom: +48 538-810-953

e-mail: beata.satora@styler.pl

e-mail: reklamacje@styler.pl

Marta Urban Koordynator ds. sprzedaży

kom: +48 602 35 25 39

e-mail: marta.urban@styler.pl

Marketing i sprzedaż

Marta Urban Koordynator ds. sprzedaży

kom: +48 602 35 25 39


e-mail: marta.urban@styler.pl

Katarzyna Reicher Export Manager

e-mail: katarzyna.reicher@styler.pl

kom.: +48 662 168 309

 

Barbara Odrobina Export Manager

mob. +48 538 810 945


e-mail: barbara.odrobina@styler.pl

skype: styler.export.barbara

Karolina Drewniak Koordynator ds. sprzedaży

kom: +48 532 468 593


e-mail: karolina.drewniak@styler.pl

Paula Madejowska Koordynator ds. sprzedaży

kom: +48 606 794 223


e-mail: paula.madejowska@styler.pl

Michał Oraczewski Key Account Manager

kom: +48 608 402 090

e-mail: michal.oraczewski@styler.pl

skype: styler.dzialsprzedazy.8

 

Maria Bigosińska Export manager

 

kom: +48 608 006 040

e-mail: mbigosinska@styler.pl

skype: styler.dzialsprzedazy.11

Beata Żelezińska Koordynator ds. sprzedaży

kom: +48 538-810-953

e-mail: beata.satora@styler.pl

Urszula Tynor Export Manager

kom: +48 606564084

e-mail: urszula.tynor@styler.pl

skype: styler.dzialsprzedazy.17


Przedstawiciele handlowi

Paweł Ziernicki Przedstawiciel handlowy - wschód - południe

kom: +48 604 440 556

e-mail: pawel.ziernicki@styler.pl

 

 

Paweł Kalemba Przedstawiciel handlowy - północ

kom: +48 608 402 060

e-mail: pawel.kalemba@styler.pl

 

Rafał Kwiatkowski Przedstawiciel handlowy - zachód

kom: +48 608 402 070

e-mail: rafal.kwiatkowski@styler.pl